KARMEN ORGANİZASYON

Karmen Organizasyon
Karmen Müzik & Organizasyon, deneyimli müzisyen Levent GÜRLEK tarafından 2010 senesin de kurularak  Antalya ve Türkiye geneline hizmet vermeye başlamıştır.  Levent Gürlek ’in 46 senelik tecrübesi, profesyonel müzisyen kadrosu ve teknik ekipmanları ile konser, gala gecesi, bayi toplantısı, düğün organizasyonu, davet, açılış, fuar, kokteyl gibi kurumsal ve bireysel organizasyonlarınız da, müzik & organizasyon hizmetleri sunmaktadır.

 VİZYONUMUZ;

Vizyonu daima yenilenmek, gelişmek ve ilerlemek olan Karmen Müzik & Organizasyon. Geniş müzisyen kadrosu, profesyonel operasyon ekibi ile Antalya başta olmak üzere Türkiye genelinde sektörün lideri olmak ve bu liderliği markalaştırarak vizyonumuza nicelerini eklemek.

 MİSYONUMUZ;

Güler yüzlü, dinamik ve profesyonel kadromuz ile kurumsal ve bireysel organizasyonlarınızda özel günlerinizi en iyi şekilde hayata geçirmek, unutulmaz kılmak, bu özel gününüzde sizleri adeta bir misafir gibi hissettirmek, kurumları motive edici organizasyonlarla verimliliği arttırmak ve bireysel organizasyonlarla fark yaratmak…  

İster kurumsal, ister bireysel organizasyon olsun her zaman müzik & organizasyon konusunda danışabileceğiniz firmanız olarak sizlerle birlikte özenli organizasyonlara imza atmaya ve bu fotoğrafta yer almaya hazırdır.

 

 Mutlu başlangıçlarda buluşmak dileğiyle..

Karmen Müzik & Organizasyon

 

Karmen Organizasyon © All rights reserved.